EN

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Çok Değerli Çalışanlarımız ve İş Ortaklarımız,

1978 yılından bu yana, “Doğru, dürüst ve iyi niyetli olarak, kaliteli üretmek, yasalara saygılı, üretim ve yönetim anlayışımızı sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine artan bir katma değer sağlamak” ilkesi ve hevesiyle faaliyet gösteriyoruz.

1998 yılında, o tarihe kadar ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayiinde faaliyet gösteren farklı şirketlerimiz Erkurt Holding çatısı altında birleştiler. 2020 yılında ise Erkurt Holding çatısı altında faaliyet gösteren 6 üretim şirketimiz, Formfleks Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde birleşti. Bu reorganizasyondan beklenen, Formfleks’in güçlü bir otomotiv yan sanayi firması olarak sadece ülkemizde değil, uluslararası pazarlarda da tercih edilen bir marka haline dönüşmesidir. Erkurt Holding, günümüzde, faaliyetlerine 6 iştiraki ve desteklediği Alptemoçin-Bekler Eğitim ve Endüstriyel Gelişim Vakfı’yla devam etmektedir.

Erkurt Holding, bu reorganizasyonun ardından, “Being Global” olan vizyonu doğrultusunda, farklı sektörlerde faaliyet gösteren seçkin kurumlarla iş birliği yaratma ve geliştirme hedefine yönelmiştir. Elbette ki bu iş birlikleri, faydalı iş modelleriyle, misyonumuzda belirttiğimiz üzere ülke ekonomisine katma değerler sağlamaya devam edecektir.

Erkurt Holding, geliştirmiş olduğu Sürdürülebilir Erkurt Yönetim ve İmalat Sistemi sayesinde, mevcut ve yeni kurulacak tüm iştiraklerinde, daima kendini geliştiren verimlilik anlayışı ve kalite standardıyla, teknolojinin sunduğu tüm imkânları kullanarak sektöre, insana, topluma ve geleceğe değer katmaya devam edecektir.

Birlikte ve daima.

Âli Kerem ALPTEMOÇİN
Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

Bu internet sitesinde, çerezler kullanılmamaktadır.

Kapat Detaylı Bilgi