EN

Eğitim ve Gelişim

Erkurt Holding insan kaynakları bünyesinde bilgileri deneyime, deneyimleri ise kazanıma dönüştüren eğitim ve gelişim programları tasarlanmaktadır. Gelişim programları 70-20-10 gelişim modeline göre uygulanmakta, çalışanlarımızın geri bildirimleri ve iş ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

Kişisel ve Mesleki Gelişim Eğitimleri

Günümüzün değişen dinamikleri doğrultusunda Hibrit Eğitim Modelleri uygulanmakta, çalışanlarımızın sınıf içi, online ve mobil ortamlardan bu eğitimlere erişimi sağlanmaktadır.

Eğitim ve iletişim videolarımız, tüm çalışanlarımıza PlayER platformumuzdan sunulmaktadır.

Farklı türlerdeki birçok kişisel ve mesleki eğitim, çalışanlarımıza enocta online eğitim platformumuzdan, web ve mobil erişim seçenekleriyle sunulmaktadır.

Mentorluk Programları

“Gençler Geleceğimizdir” programı kapsamındaki yeteneklerimize, mentorluk desteği sağlanmaktadır.

Alanında uzman mentorların deneyiminden faydalanan genç yeteneklerimiz, potansiyellerini performansa dönüştürmede önemli bir fırsat elde ederler.

Uluslararası Çalışma Grupları

Erkurt Holding, geleneksel iş modellerini yeniden düşünerek geleceğin iş dünyası liderlerini, fark yaratanlarını ve yeni iş fırsatlarını ortaya çıkarmak amacıyla oluşturulan UN Global Compact Young SDG Innovators Programının katılımcısıdır.

Bu internet sitesinde, çerezler kullanılmamaktadır.

Kapat Detaylı Bilgi