EN

Ülke olarak hedefimiz olan nitelikli Türk malı ürünleri ve teknolojileri dünya pazarına sunabilen bir yapıya kavuşmak, insan kaynağımıza bu hedefleri verip, yeni nesillerin de bu hedef doğrultusunda yetişmesine bağlıdır.

Erkurt Holding olarak, Alptemoçin-Bekler Eğitim ve Endüstriyel Gelişim Vakfı’nın, üstün nitelikli çocuklarımızın teknik ve sosyal becerilerini geliştirerek endüstriyel hayata katılabilmeleri için hazırladığı programlara destek veriyoruz.

Vakfımızın geliştirdiği ahşap tasarım, robotik ve kodlama gibi eğitimlerle çocuklarımızın endüstriyel hayatı sevmeleri; kitap kulübü, etkili sunum ve beden dili eğitimleriyle ise onların duygusal ve düşünsel gelişimlerinin desteklenmesi ve medeni cesaretlerinin artırılması amaçlanmaktadır.

En büyük hedefimiz, geleceğin tasarımcılarının, mucitlerinin, girişimcilerinin, bilim insanlarının ve liderlerinin aramızdan yetişmelerine yardımcı olmaktır. Kendi değerlerimizi keşfetmenin ve bunları dünyaya sunmanın yapabileceğimiz en önemli şey olduğuna inanıyoruz.

www.abv.org.tr

Bu internet sitesinde, çerezler kullanılmamaktadır.

Kapat Detaylı Bilgi